Spokey COUCH Samonafukovací karimatka, 200 x 66 x 5 cm, R-Value 5, zelená

Spokey COUCH Samonafukovací karimatka, 200 x 66 x 5 cm, R-Value 5, zelená

1 452 Kč
- +
Výrobce: Spokey
Kód výrobku: SP_K943508
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

 Samonafukovací karimatka Spokey COUCH:- karimatka se nemusí nafukovat – po otevření vzduchového ventilu se její vnitřek naplní sám

- zajišťuje vynikající ochranu před chladnými povrchy a vynikající tepelnou izolaci (R-Value 5.0)

- je to velká (200 x 66 cm) a tloušťkou (5 cm) karimatka, pro ty, kteří hledají alternativu ke klasickým karimatkám či velkým nafukovacím matracímSpokey COUCH je lehká samonafukovací karimatka, která je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým karimatkám a či velkým nafukovacím matracím. Je to skvělý kamarád během výletů – poskytuje nejvyšší komfort spánku, vynikající izolaci od země a optimální podporu těla při ležení.
SamonafukovacíKarimatka se nemusí nafukovat – po otevření vzduchového ventilu se její vnitřek naplní sám. Proces je automatický, není nutné nafukovat produkt pomocí pumpičky nebo kompresoru. To vám ušetří spoustu času i energie během dlouhého cestování, výletů, kempování či horských dobrodružství.

 
Pohodlný spánek na cestách!Samonafukovací karimatka Spokey COUCH poskytuje nejvyšší komfort spánku. Po nafouknutí je možné dosáhnout podobného efektu jako během odpočinku v posteli. Její tloušťka (5 cm) poskytuje vynikající izolaci od země. Skvěle se osvědčí během kempování!


Kvalita, pohodlí a komfort na cestáchKarimatka COUCH byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž má zvýšenou odolnost proti poškození a roztržení. Její rozměry 200 x 66 cm poskytují vynikající pohodlí a tloušťka 5 cm je ideální vrstvou izolace od země. Samonafukovací karimatka Spokey COUCH poskytuje opravdové pohodlí během spánku a má vysoký stupeň tepelné izolace (R-Value 5,3), což poskytuje dokonalou ochranu před chladnými povrchy.Parametry:

materiál: PEACH Polyester

výplň: PU

rozměry: 200 x 66 x 5 cm

tepelný koeficient R-Value: 5

rozměry po složení: 67 x 17 cm

hmotnost: 2100 g

baleno v obaluInformace pro velkoodběratele:

balení: 6 ks/karton

možný prodej po 1 ks