Emerson FAST PJ G4 Helma s obličejovým štítem

Emerson FAST PJ G4 Helma s obličejovým štítem

3 489 Kč
- +
Kód výrobku: AL_1858
Dostupnost: do 7 pracovních dnů

Helma Emerson FAST PJ G4 System s obličejovým štítem - Olivově zelená (EME-21-016947)
Helma typu FAST vyráběná firmou Emerson. Základem fascie jsou houbičky, jejichž pozice lze měnit tak, aby dokonale odpovídaly tvaru helmy. 4bodové odpružení se snadno a rychle nastavuje a navíc se jedná o uzavřený systém, to znamená, že nemá volné, vyčnívající popruhy. Rozsah nastavení je rozšířen o zadní modul pro nastavení průměru obložení pomocí knoflíku. Prvky podšívky a zavěšení, které jsou kontaktními a opěrnými body, jsou pokryty materiálem absorbujícím pot.

Z vnější strany má helma integrovaný držák pro noční vidění. Na obou stranách jsou univerzální standardní RIS lišty (22 mm) umožňující instalaci libovolného příslušenství, např. osvětlení. Velkou část povrchu skořepiny na boční a zadní straně zabírají pásky se suchým zipem, na které lze namontovat nášivky, identifikační prvky nebo značky viditelného či infračerveného světla.

Výjimečnost přilby však demonstruje její modulární maska, kterou lze v případě potřeby snadno sejmout. Demontáž se provádí stisknutím uzamykacích tlačítek na obou stranách helmy, což umožňuje vysunout masku ze speciálních montážních lišt. Kryt má vysoce kvalitní průhledové sklo vyrobené z odolného pružného materiálu. Díky použití ocelového pletiva pokrytého antikorozním laminátem bylo možné získat vynikající prodyšnost při zachování vysoké odolnosti proti mechanickému poškození. Dobrá cirkulace vzduchu a skutečnost, že brýle jsou instalovány ve správné vzdálenosti od obličeje, má za následek prakticky nedostatečný efekt zamlžování, což je v případě brýlí tak problematické.

Pozornost! Výrobek nepředstavuje balistickou ochranu očí a jeho použití k tomuto účelu není určeno!

Specifikace:

Vyrobeno z: plast
Barva: olivově zelená
Hmotnost: 1175g
Velikost (obvod hlavy): 57-61 cm
Výrobce: Emerson