GFC Tactical Helma

GFC Tactical Helma GFT

2 959 Kč
- +
Kód výrobku: AL_1857
Dostupnost: do 7 pracovních dnů

Dostupná v těchto barvách:

Černá

Hnědá

 

(Vybranou barevnou variantu prosím uveďte do poznámek k objednávce)


Přilba GFC Tactical Fast PJ Piloteer II ASG
Vysoce kvalitní přilba FAST PJ generace II z odolného plastu. Pohodlí při nošení a univerzálnost jsou rozhodujícími determinanty této řady. Základem fascie jsou houbičky, jejichž pozice lze měnit tak, aby dokonale odpovídaly tvaru helmy.

4bodové odpružení je vybaveno snadným a rychlým způsobem nastavení a navíc se jedná o uzavřený systém, to znamená, že nemá volné, vyčnívající popruhy. Rozsah nastavení je rozšířen o zadní modul pro nastavení průměru obložení pomocí knoflíku. Prvky podšívky a zavěšení, které jsou kontaktními a opěrnými body, jsou pokryty materiálem absorbujícím pot. Z vnější strany má helma integrovaný držák pro noční vidění.

Velkou část povrchu skořepiny na boku a vzadu zabírá suchý zip, na který lze namontovat nášivky, identifikační prvky nebo značky viditelného či infračerveného světla.

Přilba je vybavena modulární maskou z ocelové síťoviny, kterou lze v případě potřeby snadno sejmout. Demontáž se provádí stisknutím uzamykacích tlačítek na obou stranách helmy, což umožňuje vysunout masku ze speciálních montážních lišt. Kryt má vysoce kvalitní průhledové sklo vyrobené z odolného pružného materiálu. Dobrá cirkulace vzduchu a možnost nastavení montáže skla ve správné vzdálenosti od čela nemají za následek žádný odpařovací efekt.

POZORNOST! Výrobek nepředstavuje balistickou ochranu očí a jeho použití k tomuto účelu není určeno!

Specifikace:
Vyrobeno z: plast
Barva:Černá
Hmotnost: 980 g
Velikost (obvod): 52-60 cm
Výrobce: GFC Tactical