Gumová fitness podlaha Sedco Outdoor 50x50x2 cm

Gumová fitness podlaha Sedco Outdoor 50x50x2 cm

229 Kč
- +
Výrobce: SEDCO
Kód výrobku: SD_ELG-OUT-520
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

Gumová fitness podlaha Sedco Outdoor 50x50x2 cm

Hledáte nejlepší variantu venkovní podlahy? Bezpečnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a jednoduchá údržba jsou klíčové faktory při rozhodování o správném řešení venkovní pryžové podlahy. Gumová outdoor podlaha Sedco splňuje vše, co od venkovní podlahy můžete požadovat.

Díky svojí odolnosti a protiskluzovým vlastnostem je tento produkt ideální volbou pro jakoukoli venkovní podlahu, a to nehledě na účel. Od sportovního hřiště, venkovní tělocvičny, až po zahradu či terasu.

Naše venkovní pryžové podlahy dodávají vašemu povrchu další vrstvu odolnosti a bezpečí. Podlaha je perfektní zejména v místěch s vysokým vytížením, kde potřebujete chránit původní podlahu nebo tlumit zvuky a nárazy. Podlaha si zakládá na své vysoké hustotě materiálu, díky čemuž plní následující požadované funkce: ochrana proti poníčení podkladu, tlumí nárazy a pády těžkých předmětů, sportovního vybavení, činek, atd. a redukuje celkové vibrace. Podlaha Sedco je také ohebná a snadno přizpůsobitelná.

Materiál podlahy se vyznačuje vysokou odolností vůči oděru a nárazům, vysokou a všeobecnou odolností vůči vnějším vlivům. Díky tomu se tento materiál využívá k výrobě podlah, kde jsou na odolnost a pružnost kladeny vysoké nároky. Podlahy tak zajišťují dlouhou životnost, ať už je položíte na sportovní/školní hřiště, venkovní posilovnu, outdoorovou dílnu nebo třeba na terasu, zahradu, či do garáže. 

Podlahy jsou vhodné také k zajištění vyšší bezpečnosti povrchů dětských hřišť a sportovišť, ale obecně všude, kde je jejich účelem zabránit uklouznutí a zmírnit účinky pádu.

Technický popis:
- Výrobce: Sedco
- Barva: Černá
- Hrubost povrchu: Hrubý
- Protiskluzový dezén spodní strany: Čtverec, diamant
- Určení: Outdoor
- Tloušťka 2 cm
- Rozměry: 50x50 cm
- Protiskluzová
- Materiál: Guma - 100% SBR
- Vhodné pod těžké předměty
- Vysoká odolnost
- Tlumení hluku
- Redukuje vibrace z dopadů těžkých předmětů
- Chrání podlahu
- Ideální i do zátěžových provozů
- TS EN 1177 standard