Fitness podlaha GYM - SBR Sedco 50x50x2 cm

Fitness podlaha GYM - SBR Sedco 50x50x2 cm

275 Kč
- +
Výrobce: SEDCO
Kód výrobku: SD_ELG-IND-520
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

GYM - SBR Sedco 50x50x2 cm
Základem každého kvalitního domácího nebo komerčního fitness centra je pevná tlumící podlaha. Spolehlivá SBR podlaha je vhodná ve všech posilovnen, cvičebních/sportovních sálů a obecně všech míst s vysokým vytížením, kde potřebujete chránit původní podlahu nebo tlumit zvuky a nárazy. Podlaha je tak primárně určena do indoor fitness center, kde skvěle sedne pod posilovací stroje, kardiotrenažéry a různé druhy multifunkčních posilovacích věže. Podlaha má standardní čtveratý tvar a je možné ji dle potřeby upravit řezáním. Puzzle podlaha je vyrobena z recyklovaného gumového granulátu SBR, který je lepený polyuretanovým lepidlem. Její hustota je až 850 kg/m3 a tudíž snese opravu velké zatížení. Koeficient tření 0,81 zaručuje dokonalý protiskluzový povrch.

Kvalitní SBR podlaha Sedco GYM-SBR je odolná a splňuje veškeré požadavky, které od ní očekáváte. Výhody, které plynou z gumové SBR podlahy, oproti jiným materiálů, jsou obrovské. Podlaha má moderní design, je snadná na údržbu a zároveň i příjemná na dotek. Podlaha si zakládá na své vysoké hustotě materiálu, díky čemuž plní následující požadované funkce: ochrana proti poníčení podkladu, tlumí nárazy a pády činek či jiných těžkých předmětů, redukuje celkové vibrace, izoluje teplo. SBR Podlaha Sedco je ohebná a snadno přizpůsobitelná.

Obecně materiál SBR se vyznačuje vysokou odolností vůči oděru a nárazům, vysokou pevností v tahu a všeobecnou odolností vůči vnějším vlivům. Díky tomu se tento materiál využívá k výrobě pneumatik a podlah, kde jsou na odolnost a pružnost kladeny vysoké nároky. Podlahy tak zajišťují dlouhou životnost, ať už je položíte ve fitness centru,  dílně, v průmyslovém provozu, ve skladu nebo v garáži.

Podlahy jsou vhodné také k zajištění vyšší bezpečnosti povrchů dětských hřišť, sportovišť, tělocvičen ale také teras a chodníků, kde je jejich účelem zabránit uklouznutí a zmírnit účinky pádu


Technický popis:
- Výrobce: Sedco

- Barva: Černá
- Hrubost povrchu: Hladká
- Protiskluzový dezén spodní strany: Diamant/Čtverec

- Určení: Indoor
- Tloušťka 2 cm
- Rozměry: 50x50 cm
- Protiskluzová
- Materiál: Guma - 100% SBR
- Vhodné pod těžké předměty
- Vysoká odolnost
- Tlumení hluku
- Redukuje vibrace z dopadů těžkých předmětů
- Chrání podlahu
- Tepelný izolant
- Vhodné i na cvičení s vlastní vahou
- Ideální do fitness center i zátěžových provozů
- TS EN 1177 standard