Thetford TOALETNÍ KAPALNÝ KONCENTRÁT 3 Ks

Thetford TOALETNÍ KAPALNÝ KONCENTRÁT 3 Ks

1 129 Kč
- +
Kód výrobku: al_1164
Dostupnost: do 7 pracovních dnů

Ekonomická sada tekutin pro přenosné turistické toalety.

THETFORD CAMPA GREEN liquid, biologicky odbouratelná tekutina pro turistické toalety, určená do spodní odpadní nádržky, s antibakteriálními a čistícími vlastnostmi. Velmi výkonný a účinný. Urychluje rozklad fekálií, takže spodní nádrž snadno vyprázdníte.

0,75l = 1,5l !!!CAMPA BLUE, biologicky odbouratelná kapalina do turistických toalet, určená do spodní odpadní nádržky s antibakteriálními a čistícími vlastnostmi. Velmi silný a účinný. Urychluje rozklad fekálií, takže spodní nádrž snadno vyprázdníte. Zabraňuje množení bakterií, minimalizuje tvorbu plynu. Pro zvýšení její účinnosti doporučujeme použít kapalinu do horní nádržky a speciální toaletní papír, který se v nádržce rozpustí a neucpává.

0,780 ml = 2l !!

 

 

 

Růžová Campa Rinse, biologicky odbouratelná kapalina určená pro horní nádrž na vodu. Vylepšené složení se leskne a zanechává na skořápce ochranný povlak. Usnadňuje udržování čistoty na přenosné turistické toaletě. Synergické působení tekutin urychluje rozklad fekálií, což usnadňuje vyprazdňování spodní nádrže. Zabraňuje množení bakterií, minimalizuje tvorbu plynu. Pro zvýšení jeho účinnosti doporučujeme použití speciálního toaletního papíru, který se rozpouští v nádržce a neucpává se.