Markone PAN 33/70 Zahradní ohniště 70 cm

Markone PAN 33/70 Zahradní ohniště 70 cm

1 909 Kč 1 520 Kč
- +
Kód výrobku: AL_2236
Dostupnost: do 5 pracovních dnů

Specifikace zahradního ohniště
Zahradní ohniště je skvělý způsob, jak bezpečně a kontrolovaně rozdělat oheň, kdekoli chcete – na zahradě, terase nebo verandě. Bude dokonalým doplňkem grilu, pánve nebo kotlíku. Může být také zdrojem světla a tepla v chladnějších dnech. Jeho krásný a originální vzhled nepochybně dodá styl a kouzlo každé zahradě.

• Průměr topeniště: 70 cm,

• Výška krbu: 30 cm,

• Ohniště stojí na 3 silných nohách. Každý o průměru až 76 mm,

• Ohniště ze surové, nelakované oceli,

• Barva topeniště se může lišit v závislosti na šarži oceli.

Naše ohniště jsou vyráběny ručně s důrazem na nejmenší detaily. Nebuďte jedním z mnoha uživatelů „hromadných“ produktů dostupných v každém supermarketu. Vyberte si kvalitu a styl a vyčnívejte z davu. Protože pro nás je vaše spokojenost nejvyšší prioritou.

Zahradní ohniště je vyrobeno z nelakované oceli, která, pokud nebude chráněna, časem zreziví.

Rezavě zbarvená ocel je však trend, který se objevil před několika lety a stále více se používá v zahradních úpravách a stavbách. Dokonalých efektů je dosaženo kombinací rezavě zbarvených doplňků, například se zelenými rostlinami a zahradním nábytkem.

Nátěr rzi se časem změní vlivem povětrnostních podmínek. Díky tomu bude produkt neustále získávat nový vzhled.

Na ochranu proti rzi můžete výrobek chránit proti korozi vhodným přípravkem, barvou libovolné barvy (např. na grily dle doporučení výrobce barvy - není součástí balení) nebo lakem k tomu určeným.