Spokey LOTUS+ Eliptický trenažér

Spokey LOTUS+ Eliptický trenažér

7 089 Kč 6 989 Kč
- +
Výrobce: Spokey
Kód výrobku: SP_K929526
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR SPOKEY LOTUS+
Moderní design a optimální parametry – vše, co potřebujete pro domácí trénink!

Eliptický trenažér je zařízení, díky kterému procvičíte celé tělo. Během tréninku jsou zapojeny jak dolní, tak i horní část těla. Cvičení na trenažéru odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jeho konstrukci jsou méně namáhány klouby. A proto jsou vhodné pro seniory i pro osoby s nadváhou. Eliptický trenažér Spokey Lotus+ je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají nejvyšší kvalitu provedení a komfort.

Rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. Model Lotus+ má setrvačník o hmotnosti 7 kg, což umožňuje dosáhnout optimálních výsledků tréninku. Přemístěním setrvačníku do přední části trenažéru je poloha nohou při tréninku přirozenější, což zvyšuje komfort používání produktu. Odpor se nastavuje ručně v rozsahu 8 stupňů, pomocí otočného kolečka pod rukojetěmi.

Velký a jasný displej usnadňuje sledování parametrů během cvičení. Na displeji můžete kontrolovat čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a celkový počet najetých kilometrů. Výhodou eliptického trenažéru jsou velké pedály, které mají protiskluzovou strukturu. Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.

Parametry:
hmotnost setrvačníku: 7 kg
funkce: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, celková vzdálenost, puls
odpor: mechanický
8-stupňová manuální regulace odporu
rozměr: 96 x 62 x 156 cm
max váha uživatele: 120 kg
rozteč nášlapů: min. 18 cm
max. délka kroku: 57 cm

Vlastnosti:
- moderní design, setrvačník umístěn mezi šlapkami, díky tomu zabírá mnohem méně místa
- měření pulsu
- místo pro láhev s vodou
- technologie OPTIMIZED POWER – setrvačník pracuje 8 kg