Míč na cvičení SEDCO SLAM BALL 15kg

Míč na cvičení SEDCO SLAM BALL

950 Kč
- +
Výrobce: SEDCO
Kód výrobku: SD_SBL15
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

SEDCO SLAM BALL 
Míč vyrobený z tvrzené silnostěné gumy a plněný pískem. Díky této konstrukci, míč neodskakuje od zeme, a proto je trénink s takovým míčem velmi intenzivní a poměrně náročný. Míč SLAM BALL je velice odolný a stavěný na to, aby vydržel i tvrdé intenzivní tréninky o zem. Jednoznačně nesmí chybět ve Vaší výbavě na běžný fitness/crossfit trénink.

Při tréninku se slam ballem zapojíte prakticky všechny svaly na těle. Samozřejmě záleží na typu postoje a hodu, nicméně slam ball napomáhá aktivnímu spalování kalorií a vývoji svalstva po celém těle. Obsahovaný písek dělá z míče poměrně nestabilní fitness pomůcku. Míč při cvičení nepravidelně mění odpor a hmotnost v určitých částech míče. Díky tomuto zapojujete všechny svaly pro udržení stability a rovnováhy i přes neustále se měnící konzistenci a místa, kde se nachází největší bod zátěže.
Slamball je taktéž skvělý zejména pro trénink, ve kterém se zaměřujete na rozvoj dynamické/explozivní síly a zapojení vnitřních stabilizačních svalů. Výborná náhrada za běžný medicimbal.
Aktuální model dodávaný s ergonomickým protiskluzovým povrchem a drážkami pro pohodlnější cvičení.

Technický popis:
- Výrobce: Sedco
- Barva: Černá
- Odolnost proti potu
- Výplň z písku
- Hmotnost dle výběru
- Tvrzený gumový materiál
- Perfektní pomůcka na fitness/crossfit trénink
- Aktivně zapojuje všechny svaly na těle
- Skvělý na spalování kalorií a vývoj svalstva