Elektrokoloběžka FS 07 Style 8.5

Elektrokoloběžka FS 07 Style 8.5"

9 590 Kč
- +
Výrobce: SEDCO
Kód výrobku: SD_FS 07 CR
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

Poznejte tu pravou svobodu i zábavu při cestě do práce, na nákup či na obyčejnou projížďku s elektrokoloběžkou nového modelu FS07 2022/23. Elektrokoloběžky jsou čím dál častějším dopravním prostředkem, jejichž výhodou je zejména snadná manipulace, dostupnost, rychlost a samozřejmě i ekologie.  Elektrokoloběžka FS07 Vás osloví moderním černým designem i rychlosti až 25 km/h. Vyhněte se dopravním zácpám a ušetřete tolik důležitý čas. Na jedno nabití vás doveze do vzdálenosti až 30-35 km!


SPOLEHLIVÝ VÝKON
Zapomeňte na nepohodlné a zdlouhavé cesty. Během jízdy se budete moci spolehnou na pořádný 350W elektromotor, díky němuž je celá jízda plynulá a pohyb elektrokoloběžky dostatečně silný, aby uvezl každého jedince. Koloběžka disponující motorem s tímto výkonem (a rychlostí až 25 km/h) dokáže ve spojení s baterií, o extrémní kapacitě 10 000 mAh, zajistit dojezd až 35 km na jedno nabití.


PRAKTICKÉ VYUŽITÍ VE MĚSTĚ
Celá konstrukce i technologický postup je od začátku zamýšlen tak, aby z koloběžky vznikl nejlepší dopravní prostředek do města. Komfortní rozměry a stabilní elektrický pohon se zkrátka do městského ruchu hodí. Ve většině případů dorazíte do cíle rychleji, než s autem a navíc se projedete na čerstvém vzduchu. V případě potřeby se díky skládací konstrukci svezete klidně i v MHD! Nemusíte mít strach ani z defektů. Koloběžka je osazena bezdušovými pneumatikami.NAPROSTÝ KOMFORT A BEZPEČÍ PŘI JÍZDĚ
Mimo vysoké rychlosti a skvělého dojezdu zaujme koloběžka také komfortem na vašich cestách. Hlavní zásluhu na tom mají 8,5“ pevné pneumatiky, které efektivně absorbují vibrace i při jízdě na městských nerovnostech. Odolná zesílená konstrukce ze slitiny hliníku a široký podvozek s protiskluzovým povrchem zajišťují bezpečí při za všech podmínek. Díky kvalitní zadní kotoučové brzdě máte i při vyšší rychlosti jistotu zastavení během několika málo metrů. Potěší Vás i praktický stojánek na spodní části koloběžky.UŽITEČNÉ FUNKCE A DALŠÍ DOPLŇKY
Na přehledném a dobře čitelném displeji nechybí informace o rychlosti, zvoleném režimu jízdy ani stav baterie či indikátor LED světel. LED osvětlení Vám posvítí na cestu a zároveň rozsvítí červené výstražné světlo na zadní části koloběžky, což určitě uvítáte, pokud chcete jezdit za zhoršené viditelnosti či za tmy. Přední a zadní LED osvětlení se tak vždy postará o to, aby vás bylo dobře vidět.

 

Technický popis:
- Výkon motoru: 350 W
- Rozměry(složená): 1080x430x490 mm
- Rozměry(rozložená): 1080x430x1140 mm
- Motiv/Barva: Black - Černá
- Maximální rychlost: 25 km/h
- Dojezd: 30 km - 35 km
- Zadní
kotoučová brzda
- Jednoduchá možnost složení
- Pneumatiky: 8.5" - pevné
- Maximální stoupání: 15 °
- Minimální potřebné zatížení: 25 kg
- Hmotnost: 15,75 kg
- Nosnost: 100 kg
- Velikost nášlapu: 40 x 15 cm
- Přední i zadní LED osvětlení
- Baterie: 10 Ah (10 000 mAh) , 36V
- Výška řídítek: 114 cm
- IP54