Boty na běžky Botas AXTEL 43 šedé

Boty na běžky Botas AXTEL 34 SC jsou vhodné pro fandy do běžek.

1 066 Kč

SD_H90543

skladem

do 3 pracovních dnů

Více informací
Více informací

Nejedná se o závodní model pro profesionální sportovce, tyto běžkařské boty docení především rekreační běžkaři. AXTEL 34 SC vynikají pohodlností a přizpůsobivostí. Svršek boty je vybaven speciálním vícevrstvým materiálem, který nepropustí vodu a zároveň udrží chodidla v teple i při nižších teplotách. Navíc je vázání boty chráněno ještě zipem, který botu chrání před sněhem a funguje tak jako další složka zateplení chodidla. Samotná obuv je laděna do černé barvy.

Obuv na běžky AXTEL 34 SC nabízí dobrý poměr ceny a výkonu. Tyto běžkařské boty mají potřebnou ohebnost i při nízkých teplotách, díky zateplené podšívce je postaráno o chodidlo, které je chráněno proti chladu. Podešev je opatřena SNS profilem Touring Sport, který zaručuje výborné vedení a kontrolu lyží. To přináší vysoký stupeň bezpečnosti a stability. Tyto boty jsou vhodné na jakékoliv SNS vázání, které patří mezi vůbec nejrozšířenější. Z produktové dílny Botas doporučujeme kombinaci s vázáním SNS Profil Auto Universal Flex 100. Pokud hledáte boty na běžky pro klasický běh, AXTEL 34 SC je skvělou volbou.

Technické informace:

Barva Šedá - barvu lze zvolit dle aktuální skladové nabídky
Použití Vhodné pro aktivnější turistiku na lyžích
Vrch Zdvojený svršek ze speciálních syntetických materiálů
Podšívka Počesaný úplet laminovaný pěnou
Vnitřní stélka Textilní s měkkou pěnovou podložkou
Podešev SNS PROFIL TOURING SPORT 787698 černá
Doporučená péče Po každém použití obuv očistit a lehce omýt vodou(ne saponáty!), vyjmou vnitřní stélky(vložky) a vysušit při pokojové teplotě. Šité spoje před použitím ošetřit dobrým impregnačním prostředkem