Spokey COUCH Samonafukovací karimatka, 200 x 66 x 5 cm, R-Value 5, tmavě modrá

Spokey COUCH Samonafukovací karimatka, 200 x 66 x 5 cm, R-Value 5, tmavě modrá

1 452 Kč
- +
Výrobce: Spokey
Kód výrobku: SP_K927853
Dostupnost: do 3 pracovních dnůSamonafukovací karimatka Spokey COUCH:– poskytuje nejvyšší komfort spánku

– rozměry: 200 x 66 x 5 cm

– zajišťuje vynikající tepelná izolace

– pohodlná a odolná

– samonafukovací

– po složení zabírá málo místa

Spokey COUCH je lehká samonafukovací karimatka, která je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým karimatkám a či velkým nafukovacím matracím. Je to skvělý kamarád během výletů – poskytuje nejvyšší komfort spánku, vynikající izolaci od země a optimální podporu těla při ležení.

 

SamonafukovacíKarimatka se nemusí nafukovat – po otevření vzduchového ventilu se její vnitřek naplní sám. Proces je automatický, není nutné nafukovat produkt pomocí pumpičky nebo kompresoru. To vám ušetří spoustu času i energie během dlouhého cestování, výletů, kempování či horských dobrodružství.
Pohodlný spánek na cestách!Samonafukovací karimatka Spokey COUCH poskytuje nejvyšší komfort spánku. Po nafouknutí je možné dosáhnout podobného efektu jako během odpočinku v posteli. Její tloušťka (5 cm) poskytuje vynikající izolaci od země. Skvěle se osvědčí během kempování!Kvalita, pohodlí a komfort na cestáchKarimatka COUCH byla vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž má zvýšenou odolnost proti poškození a roztržení. Její rozměry 200 x 66 cm poskytují vynikající pohodlí a tloušťka 5 cm je ideální vrstvou izolace od země. Samonafukovací karimatka Spokey COUCH poskytuje opravdové pohodlí během spánku a má vysoký stupeň tepelné izolace (R-Value 5,3), což poskytuje dokonalou ochranu před chladnými povrchy.

 


Parametry:

materiál: PEACH Polyester

výplň: PU

rozměry: 200 x 66 cm

tloušťka: 5 cm

rozměry po složení: 67 x 17 cm

baleno v obalu

hmotnost: 2100 gInformace pro velkoodběratele:

balení: 6 ks/karton

možný prodej po 1 ks