Eliptický trenažér TUNTURI Performance C55 F

Je vybaven elektronicky ovládanou magnetickou brzdou, která zajišťuje maximální zátěž až do výše 350W. Crossový trenažér Performance C55 je osazen ložisky ve všech kloubních spojích, což prodlouží jejich životnost. Extrémně dlouhý krok 50 cm umožňuje plynulý rotační pohyb, který podporuje těžký se

33 990 Kč
- +
Výrobce: TUNTURI
Kód výrobku: FS_17tcf55000
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

Zařazení výrobku:

Střední řada Tunturi výrobků Performance je díky jejímu konstrukčnímu řešení určena pro pravidelné domácí využití  několikrát týdně, přičemž oceníte širokou programovou nabídku computeru. Tuto řadu je možné využít i v lehce komerčním prostředí například v hotelech, penzionech, školách a jiných státních organizacích.

Charakteristika

Crossový trenažér Performance C55 se zátěžovým kolem v přední části je velmi tichý a designově dokonalý. Má ve výbavě elektronicky řízenou magnetickou brzdu, která zajištuje maximální zátěž až do výše 350W. Ergonomicky tvarované rukojeti a extrémně dlouhý krok 50 cm umožnuje plynulý rotační pohyb, který podporuje těžký setrvačník o váze 32 kg. Tento ladný a plynulý pohyb šetří Vaše kyčelní i kolenní klouby a poskytne Vám skvělý relaxační trénink. Je vhodný i pro vyšší postavy až 210 cm a váhu uživatele až 135 kg.

Programové vybavení computeru

Velký modře podsvícený computer nabízí možnost připojení k internetu. Proto můžete mimo jiné pomocí rozhraní Bluetooth využít aplikaci i Console, Fit - Hi Way a Kinomap určené pro Vaše tablety a smartphony. Jednoduchým stažením aplikace  máte možnost zvyšovat svou kondici v reálných terénech kdekoliv na světě, porovnávat své výsledky s Vašimi přáteli nebo s nimi online závodit. Vše lze také ukládat do Vašich tréninkových záznamů a podle nich plánovat další lekce, tak aby jste bezpečně udržovali případně navyšovali svoji fyzickou kondici. Můžete využít také další motivující zátěžové programy pro začátečníky, středně zdatné i pokročilé (Beginer, Advance, Sporty), celkem, včetně srdečních programů, jich najdete ve tomto computeru 20, včetně programů na snížení hmotnosti. Motivační bude také program vyhodnocení kondice Recovery a možnost změření tělesného tuku BMI (Body Mass Index). Samozřejmostí vybavení řady Performance jsou srdeční programy, jež Vás budou bezpečně kontrolovat při Vašem cvičení, tak aby jste dosáhli co nejlepších výsledků vzhledem ke svému věku. Měření tepové frekvence je možné buď pomocí dotykových snímačů v rukojetích trenažéru nebo pomocí srdečního pásu (není součástí výrobku, nutno dokoupit).

 

 

Záruky, servis, náhradní díly

Výhodou značky Tunturi je doživotní záruka na rám stroje, doživotní záruka na motor běžeckého pásu (u řady Endurance, Platinum), prodloužená záruka na motor 15 a 10 let (u řady Performance a Competence) a na ostatní součásti obdržíte záruku 36 měsíců. Tyto záruky platí pro využití v domácím prostředí. Záruky pro lehce komerčního prostředí je uvedeny vždy u každého výrobku.

Vyškolený servisní tým nabízí bezplatný záruční servis a opravy přímo  u zákazníků doma nebo můžete využít i nabídku pozáručního servisu, který si předem objednáte.

Každý výrobek je označen výrobním štítkem ze sériovým číslem, podle kterého je registrován v Tunturi systému a toto výrobní číslo najdete i ve svém záručním listě. Dle této identifikace lze jednotlivé díly opravovat či vyměňovat po dobu minimálně 10let od uvedení výrobku na trh.

Nadstandartní záruka

- domácí využití – 15 let na rám stroje, 36 měsíců na ostatní součásti

- lehce komerční využití - 24 měsíců

Ostatní informace

- způsob využití – domácí, lehce komerční

- výrobek odpovídá normě  DIN EN 957

 

Specifikace

Obecné

Brzdný systém

systém permanentního magnetu (PMS) / elektronicky

Hmotnost setrvačníku (kg)

32

Zátěž (W)

350

Ergometr

ano

Napájení

baterie 2x AA

Délka kroku (cm)

50

Pedály

komfortně nastavitelné

Rozměry po sestavení (d*š*v cm)

195*74*162

Hmotnost trenažéru (kg)

73.6

Maximální hmotnost uživatele (kg)

135

Kód produktu

17TCF55000

EAN kód

8717842028353

Rozměry balení (d*š*v cm)

149*44*78

Hmotnost balení (kg)

79,7


Ergonomika

Nastavitelná konzola

ano

Řídítka

pevná a otočná

Vestavěný telemetrický HR přijímač

ano

Hrudní pás (5 - 5.4 Khz)

volitelné

Držák lahve

držák & lahev

Transportní kolečka

ano

Monitor

Displej

5,5“ barevný LCD podsvícený

Programy celkem

20 (1 manuální, 4 začátečník,  4 Advance, 4 Heart Rate,

1 Watt, 1 Recovery, 1 Body Fat)

Úroveň zátěže

32

Volitelné jazyky

angličtina

Watt program

1 (10 - 350 steps 5)

Fitness test

Recovery / Body Fat / BMI

Čas, vzdálenost, kalorie

ano

Bluetooth

ano

USB port

ne

Aplikace pro chytrá zařízení (Android / iOS)

i-Console+ / Fit Hi Way / Kinomap

Držák na tablet

ano

 

 

Nadstandartní záruka:

- 15 let záruka na rám stroje

- 36 měsíců na ostatní součásti